وازلین

ارزانترین قیمت های وازلین عمده بهداشتی، صنعتی و صادارتی در کشور

قبل از تهیه هر محصولی به خصوص اگر آن محصول، وازلین باشد باید اطلاعاتی نظیر مشخصات انواع وازلین، قیمت های وازلین ، نحوه فروش آن و … به دست آورید. با دانستن این اطلاعات و همچنین راهنمایی های کارشناس فروش آراد بهتر می توانید سفارش خود را انتخاب و در نهایت ثبت کنید. خوشبختانه خرید وازلین ایرانی ریسک تقلبی بودن کمتری دارد ولی بهتر است اطلاعات جامعی درباره این ماده و قیمت های وازلین داشته باشید تا بهتر محصولات اصل را از تقلبی تشخیص دهید.

تلفن شرکت رز

مشخصات وازلین بهداشتی

هر وازلین دارای یک مشخصه منحصر به فرد است که سبب تمایز وازلین ها با یکدیگر و همچنین اختلاف قیمت های وازلین شده است. وازلین بهداشتی از وازلین های مهم است. این وازلین مصرف بالایی دارد و باید پیش از خرید مشخصات آن را بدانید تا متوجه اصل یا تقلبی بودن محصول شوید.

در قسمت زیر مشخصات وازلین بهداشتی آورده شده است:

  • وازلین بهداشتی فقط در رنگ سفید تولید می شود و هر رنگ دیگری نشانه کیفیت پایین آن است.
  • مشخصه بعدی بوی وازلین است، این وازلین نباید هیچ بویی داشته باشد. البته ممکن است در برخی از وازلین های بهداشتی بوی خوشایندی احساس کنید که علت آن افزودن اسانس است و هرگز نباید بوی نامطلوبی داشته باشد.
  • وازلین بهداشتی نیمه جامد است و نباید بسیار رقیق و یا غلیظ باشد.
  • وازلین بهداشتی به دلیل خواص و تقاضاهای زیاد توسط اصناف مختلف در پکیج های گوناگونی به فروش گذاشته می شود.

وازلین بهداشتی اگر به صورت خرده فروشی ارائه شود در قوطی هایی با وزن 100 و 200 گرمی قرار داده می شود. در صورتی که به صورت عمده عرضه شود به بشکه منتقل شده تا وزن بیشتری همزمان بسته بندی شود و همچنین حمل و نقل راحت تر صورت بگیرد.

تولید وازلین بهداشتی اهمیت بسیاری دارد و به همین علت برای تولید آن تمهیدات مناسبی در نظر گرفته شده است. تولید کنندگان وازلین در وازلین بهداشتی بهترین مواد اولیه را به کار می برند تا کیفیت آن بالاتر رفته و موجب افزایش کیفیت دیگر محصولات شود.

مشخصات وازلین بهداشتی
مشخصات وازلین بهداشتی

مشخصات وازلین صنعتی

صنعتگرانی که با وازلین صنعتی سروکار دارند و مدام در حال ثبت سفارش آن هستند باید با مشخصات آن و قیمت های وازلین صنعتی در وزن های مختلف آشنا شوند. قیمت وازلین ایرانی پایین است و وازلین صنعتی از نظر قیمت در رده آخر قرار دارد و ارزانترین گرید می باشد. پیش از اقدام به سفارش این محصول بهتر است با مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.

در قسمت زیر مشخصات وازلین صنعتی درج شده است:

  • اولین مشخصه بارز وازلین صنعتی رنگ آن می باشد. رنگ این وازلین زرد است.
  • در کنار رنگ، بوی وازلین صنعتی مشخصه دیگری است. در این گرید مواد زیان آور جدا نمی شود چرا که لزومی به جداسازی آن ها نیست. کرید صنعتی وازلین تنها با اشیا در تماس خواهد بود به همین علت زمانی برای جداسازی این مواد گذاشته نمی شود و با داشتن کمی بو ناخوشایند همراه است.
  • بسته بندی این وازلین با وازلین بهداشتی تفاوت کمی دارد. برای این وازلین از همان بشکه های درجه 1 استفاده می شود منتها این بشکه ها قبلا به کار برده شده اند و آن را مجدد استفاده می کنند.
  • مشخصه دیگر این محصول که موجب افزایش فروش وازلین صنعتی شده است روغن درون آن می باشد. حجم این روغن زیاد است و بسیار مورد استقبال صنعتگران قرار گرفته است. قیمت این وازلین بسیار مناسب است و صنعتگران مختلف از این ماده در حرفه خود استفاده می کنند.

در ادامه بیشتر به قیمت های وازلین می پردازیم.

تفاوت قیمت های وازلین مصرف داخل و وازلین صادراتی

قیمت های وازلین مصرف داخل و وازلین صادراتی تفاوت های زیادی بایکدیگر دارند. زمانی که صادرات اتفاق می افتد حجم تولید وازلین به شدت افزایش می یابد که دلیل آن نوع سفارشات کشورهای خارجی می باشد. آن ها سفارشات خود را در فواصل زمانی زیادی انجام می دهند و تولید کننده وازلین در تناژهای فوق العاده بالا سفارشا دریافت می کند. این نحوه خرید منجر به تخفیفات و کاهش قیمت های وازلین صادراتی شده است. تولیدکنندگان داخلی برای حفظ مشتریان خارجی خود و رضایت آن ها قیمت وازلین صادراتی را بسیار کاهش می دهند.

در مورد سفارشات داخلی کشور این مسئله کاملا فرق می کند. میزان سفارشات وازلین مراکز و افراد داخلی حتی اگر زیاد باشد به حجم سفارشات خارجی نمی رسد و تولید کنندگان وازلین برای حفظ و پیشگیری از ضررهای احتمالی به میزان ثبت سفارشات قیمت ها را کاهش می دهد. بنابراین علت کم بودن قیمت وازلین صادراتی این موضوع است و قطعا اگر سازمانی وازلین ها را در تناژهای بالا سفارش دهد شامل این مزایا و تخفیفات خواهد شد.

مناسب بودن قیمت های وازلین و همچنین استاندارد بودن تولید وازلین ایرانی بستر مناسبی را برای حضور شرکت ها و مراکز مختلف خارجی به کشور باز کرده است. حفظ این جایگاه تلاش فراوانی نیاز دارد و باید سطح کیفیت محصولات وازلین به بالاترین حد برسد تا کشورهای دیگر جایگزین ایران نشوند.

تفاوت قیمت های وازلین مصرف داخل و وازلین صادراتی
تفاوت قیمت های وازلین مصرف داخل و وازلین صادراتی

ارزانترین قیمت های وازلین بهداشتی، صنعتی و صادارتی در کشور

آراد با ارائه ارزانترین قیمت های وازلین بهداشتی، صنعتی و صادراتی در کشور گام بزرگی برای رضایت و همکاری بیشتر با مردم برداشته است. مشاغل مختلفی به وازلین های بهداشتی و صنعتی نیاز دارند. افرادی که روزانه باید از وازلین استفاده کنند به تولید کنندگانی رجوع خواهند کرد که ارزانترین وازلین را عرضه می کنند چرا که برای آن ها به صرفه نیست که بخواهند برای این ماده هزینه زیادی پرداخت کنند.

موضوع بعدی که باید مصرف کنندگان وازلین به آن آگاه باشند این است که اندازه و وزن سفارشی آن ها بر قیمت تاثیرگذار است. قطعا قیمت وازلین کوچک کمتر از نمونه بزرگ آن می باشد ولی باید توجه کنید که اگر عمده ای وازلین را انتخاب کنید بیشتر به نفع شما است.

کشورهای خارجی به دلیل این منفعت هر مرتبه بیش از هزارها تن وازلین خریداری می کنند و تولیدکننده برای این ثبت سفارش بالا تخفیفات ویژه ای برای آن ها در نظر می گیرد. بطور کلی قیمت وازلین اصل که به وسیله تولیدکننده ایرانی توزیع می شود پایین بوده و خرید عمده این وازلین های اصل و مرغوب موجب کاهش بیشتر قیمت آن ها می شود.

برای اینکه با قیمت های وازلین آشنا شوید لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید. کارشناس فروش علاوه بر ارائه قیمت های به روز شده هر وازلین توصیه های لازم را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

ارزانترین قیمت های وازلین بهداشتی، صنعتی و صادارتی در کشور
ارزانترین قیمت های وازلین بهداشتی، صنعتی و صادارتی در کشور

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
فکس شماره فکس: 02189773330
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@vaselineshop.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا