وازلین

تولید کننده انواع وازلین بهداشتی در اصفهان

خرید انواع وازلین بهداشتی عمده و بشکه ای با ارائه بهترین قیمت از سوی تولید کننده وازلین تنها با رجوع به سایت آراد به سرعت انجام پذیر است.

تلفن شرکت رز

کارخانه تولید وازلین یکی از کارخانه های موفق در ایران است و سال های زیادی به امر صادرات مشغول هستند. شرکت های زیادی در ایران در زمینه تولید انواع وازلین بهداشتی فعالیت دارند که عبارتند از شرکت آراد، وازلین شاپ، رز پلیمر، نوید نور و اشکان شیمی. همه این شرکت ها برای کشور افتخارآفرین بوده اند که در ادامه آنها را به شما معرفی کنیم.

بهترین قیمت خرید وازلین کیلویی و عمده در آراد

آراد از ارائه دهندگان بهترین قیمت انواع وازلین بهداشتی و سایر وازلین های کیلویی و عمده می باشد. زمانی که وازلین را کیلویی سفارش می دهید جزو خریداران عمده محسوب شده و قیمت وازلین بشکه ای برای شما عزیزان لحاظ می شود. ارائه وازلین های بشکه ای طرفداران زیادی از صنف های مختلف دارد.

آراد برای اینکه خریداران به مقاصد خود برسند و از خرید خود رضایت داشته باشند وازلین ها را در وزن بالا و قیمت مناسب عرضه می نماید. قیمت هر وازلین با دیگر وازلین ها تفاوت دارد و برای اطلاع از قیمت وازلین ایرانی می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید.

انواع وازلین بهداشتی
بهترین قیمت وازلین کیلویی

رز پلیمر، تولید کننده انواع وازلین بهداشتی

رز پلیمر نخستین شرکت در کشور ما است که مشتقات نفتی نظیر انواع وازلین بهداشتی، صنعتی، پارافین مایع، پارافین جامد، گرانول، ژل واکس و … را تولید می نماید. نزدیک به 30 سال از فعالیت رز پلیمر می گذرد و هر روز باعث افتخار آفرینی بیشتری برای کشور عزیزمان می شود.

همه تولیدات این شرکت بزرگ، باکیفیت و تضمین شده هستند و تمام مباحث لازم و استانداردهای جهانی در شرکت رز پلیمر رعایت می شود. رز پلیمر با ساخت مرغوب ترین وازلین گرید بهداشتی باعث باکیفیت شدن محصولات بهداشتی کشور شده و در صنعت تولید این محصولات تاثیرگذاری بالایی دارد.

رز پلیمر، تولید کننده انواع وازلین بهداشتی
رز پلیمر، تولید کننده انواع وازلین بهداشتی

نوید نور از بزرگترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی

از بزرگترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی می توان به شرکت نوید نور اشاره کرد. نوید نور یک شرکت برای بیماران هموفیلی است که در سال 1376 راه اندازی شد. بخش وسیعی از نیروهای این شرکت را بیماران هموفیلی عزیز تشکیل داده و در این مجموعه بزرگ و موفق مشغول به کار هستند.

درآمدهای شرکت نوید نور در راستای درمان بیماران هموفیلی و دیگر بسته های حمایتی برای آن ها در نظر گرفته می شود. شرکت نوید نور وازلین های باکیفیتی را عرضه می نماید و موفق به دریافت جوایز زیادی از جمله کارآفرین برتر کشور، شرکت برتر صنعتی و بهترین صادرکننده شده است.

نوید نور از بزرگترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی
نوید نور از بزرگترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی

اشکان شیمی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی

شرکت اشکان شیمی یکی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی کشور به حساب می آید. شروع به کار اشکان شیمی اصفهان در سال 1386 اتفاق افتاد و شرکت در این مدت به دستاوردهای بسیاری دست یافته است. اشکان شیمی جز شرکت های تولیدی ایرانی است که در عرصه بین المللی فعالیت داشته و انواع وازلین به خصوص وازلین بهداشتی را با بهره گیری از بهترین مواد ارائه می نماید.

قیمت وازلین ایرانی که به وسیله تولید کنندگان ایرانی به خصوص اشکان شیمی عرضه می شود پایین بوده که این قیمت برای تحقق جلب رضایت عموم مشتریان صورت می گیرد.

اشکان شیمی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی
اشکان شیمی از معتبر ترین تولید کنندگان انواع وازلین بهداشتی

به این مقاله امیتاز دهید.

4 / 5. مشارکت کنندگان 1

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
فکس شماره فکس: 02189773330
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@vaselineshop.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا