وازلین

تولید کننده وازلین صادراتی با قیمت رقابتی

ایران به عنوان کشوری که در حال توسعه است به صادرات کالاهای مختلف نیاز دارد. مخصوصا در شرایط فعلی انجام صادرات کمک بسیاری به اقتصاد کشور می کند. محصولات زیادی به وسیله ایران به تمام نقاط جهان ارسال می شوند که یکی از آن ها وازلین است. وازلین صادراتی مزایای بسیاری برای ایران به ارمغان آورده برای نمونه زمینه ساز روند سریع پویایی در اقتصاد شده، ارزآوری را رقم زده و به دلیل کسب رضایت نهادهای خارجی کیفیت محصولات به شدت افزایش می یابد.

تلفن شرکت رز

بزرگترین تولید کننده وازلین صادراتی در ایران

برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده وازلین صادراتی در ایران باید به موارد بسیاری توجه کرد. در زیر عواملی که باعث تبدیل تولید کننده وازلین به بزرگترین مرکز وازلین صادراتی می شود را ذکر کرده ایم:

  • اصلی ترین عامل که سبب تبدیل شدن به بهترین و بزرگترین تولیدکننده می شود رعایت نکات اصولی و استفاده از مواد عالی در محصول است. قطعا اگر از مواد خوبی درون وازلین ها استفاده شود و وازلین در محیط بهداشتی از نفت خام تصفیه شود کیفیت عالی خواهد داشت. کیفیت مهمترین اصل برای تبدیل شدن به صادرکننده برتر می باشد.
  • بسته بندی یکی از روش های جذب مشتری در تمام مشاغل است. بنابراین بسته بندی وازلین در پکیج آلوده و غیراستاندارد، غیر قابل قبول برای کشورهای جهان می باشد. مراکزی که وازلین های مختلف را سفارش می دهند به بسته بندی آن توجه ویژه ای دارند. معمولا برای محصولات صادراتی از بسته بندی های زیبا و استاندارد استفاده می شود تا مشتری از آن رضایت داشته باشد. قطعا هر گونه خرابی در بسته بندی و نشت وازلین به بیرون از آن غیر قابل قبول است و قطعا صادرکننده متحمل ضرر زیادی می شود.
  • برای جذب مشتری در خارج از کشور باید محصولات را به آن ها معرفی کرد. بهترین بستر برای آشنایی مراکز مختلف با وازلین های تولید ایران فضا مجازی و سایت های اینترنتی هستند. شبکه جهانی اینترنت باعث نزدیک شدن کشورها به یکدیگر شده و محل مناسبی برای تجارت و تعامل بیشتر است.
اولین تولید کننده وازلین در ایران
اولین تولید کننده وازلین در ایران

فروش وازلین صادراتی در گرید های بهداشتی و صنعتی

برای فروش وازلین صادراتی در گریدهای بهداشتی و صنعتی تمهیدات خوبی در نظر گرفته شده است. یکی از این تمهیدات بکارگیری بشکه های مقاوم می باشد. بحث امنیت وازلین ها در حین حمل و نقل و ارسال به کشورهای دور اهمیت زیادی دارد و به همین منظور از بشکه هایی با جنس درجه 1 استفاده می شود.

قیمت وازلین صادراتی از نمونه داخلی آن پایین تر است. دلیل این موضوع خرید وازلین بشکه ای در وزن های بسیار بالا به وسیله مراکز خارج از کشور می باشد. وقتی بحث صادرات می شود منظور فروش هزاران تن وازلین است و این مقدار زیاد موجب قیمت ارزان وازلین بشکه ای در صادرات شده است.

تعداد کشورهای تولید کننده وازلین زیاد نیست چرا که نفت خام ندارند یا تجهیزات لازم برای آن ها فراهم نیست. این موضوع باعث شده آن ها به سراغ کشورهای تولید کننده این محصول بروند. تعداد زیادی از آن ها مراکز تولید وازلین در کشور ما را انتخاب می کنند.

این فرصت خوبی برای انجام صادرات بیشتر و رشد اقتصادی برای تولیدکنندگان وازلین کشور می باشد. صادرات همانطور که اشاره شد مزایا بسیاری دارد که به جز ارزآوری و توسعه اقتصاد منجر به بکارگیری نیروهای بیشتر در امر صادرات شده و همچنین افزایش تولید را به همراه دارد.

فروش وازلین صادراتی در گرید های بهداشتی و صنعتی
فروش وازلین صادراتی در گرید های بهداشتی و صنعتی

در ادامه بیشتر به نحوه پخش و بسته بندی استاندارد این محصول می پردازیم.

پخش وازلین صادراتی در بسته بندی استاندارد

در پخش وازلین صادراتی بسته به نوع وازلین سفارش داده شده مدل بسته بندی مشخص می شود. آراد برای بسته بندی وازلین های صادراتی از بشکه هایی در وزن های 55 و 175 کیلویی استفاده می کند. باربری بشکه از دیگر وسایل راحت تر است چرا که بشکه ها دارای استحکام و دوام بالایی هستند و وازلین را کاملا محافظت کرده بطوری که شاهد هیچ نشتی و خروج وازلین از پکیج نخواهید بود. بنابراین محصولات وقتی درون بشکه ها ریخته می شوند تا زمان تحویل به مشتریان کاملا سالم هستند.

استفاده از بشکه یکی از بهترین شیوه برای انتقال محصولات نفتی به سراسر جهان می باشد. لازم به ذکر است که برای وزن 55 کیلویی از بشکه های پلاستیکی استفاده شده و در مدل 175 کیلویی بشکه های فلزی را به کار می برند. این نحوه بسته بندی باعث کاهش بیشتر قیمت وازلین صادراتی شده و امنیت آن را بسیار افزایش می دهد.

آراد توانایی این را دارد که به دورترین کشورها صادرات وازلین را انجام دهد چرا که بستر این کار فراهم شده و کارخانه ما کاملا برای صادرات همه گریدهای وازلین آماده است. ایران از کشورهای حرفه ای در زمینه پخش وازلین است و آراد با هدف گذاری مشخص و فعالیت مستمر در این حوزه مهم توانسته عملکرد عالی داشته باشد. در ادامه کشورهای علاقمند به وازلین تولید ایران را معرفی کرده ایم.

پخش وازلین صادراتی در بسته بندی استاندارد
پخش وازلین صادراتی در بسته بندی استاندارد

فروش وازلین صادراتی به کشور های متعدد

چندین دهه است که کشور ما با فروش وازلین صادراتی به کشورهای متعدد سرمایه بسیاری به دست آورده است. کیفیت وازلین های ایرانی بی نظیر است و قیمت مناسبی دارند و همینطور ایران در صادرات وازلین عملکرد خوبی داشته و محصولات مرغوبی را روانه بازارهای جهانی کرده است.

این کشورها به دلایلی که ذکر شد جذب بازار کشور ما شده اند. این موارد باعث اعتماد کشورهای مختلف به ایران شده است و آن ها تمایل دارند محصولات مهمی نظیر وازلین بهداشتی دارویی و صنعتی را از کشور ما خریداری کنند. کشورهایی که وارد بازار وازلین ایران شده اند عبارتند از اتیوپی، سودان، هند، پاکستان، عراق، قطر، ترکیه، افغانستان، آفریقای جنوبی و … تمام این کشورها سال های زیادی است که ایران را انتخاب کرده اند و از خرید وازلین های ساخت ایران راضی هستند.

فروش وازلین صادراتی به کشور های متعدد
فروش وازلین صادراتی به کشور های متعدد

مهم بودن صادرات بر کسی پوشیده نیست. تولید وازلین عمده یک فرصت عالی برای ایران می باشد چرا که کشور ما باید از سرمایه های طبیعی خود مانند نفت خام نهایت استفاده را کرده و موفق به سودآوری شود. صادرات وازلین جز مواردی است که باعث کسب درآمد بیشتر برای کشور می شود.

بنابراین امیدواریم که بیشتر به این بخش توجه شود تا علاوه بر پویایی کارخانه های تولید وازلین ایرانی از نظر اقتصادی کشور روند رو به جلویی داشته باشد. بازرگانان محترم جهت همکاری با آراد می توانند با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
فکس شماره فکس: 02189773330
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@vaselineshop.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا