پارافین

بزرگترین پخش پارافین عمده جامد شمع سازی

یکی از صنایعی که بیش از 30 سال در ایران قدمت دارد، صنعت تولید و پخش پارافین است. در گذشته های بسیار دور نیاز های صنایع داخلی به این ماده اولیه از طریق واردات تامین می شد اما امروزه کشور ایران خود به یکی از بزرگ ترین صادر کنندگان پارافین در سطح جهان تبدیل شده است.

تلفن شرکت آراد

گستردگی پخش پارافین در ایران

افرادی که طی سال های گذشته در این زمینه مشغول به کار بودند و به نوعی پیش کسوتان تولید این ماده اولیه به حساب می آیند، از مواد اولیه ای که در پالایشگاه های تولید روغن به عنوان ضایعات نام برده می شد، برای تولید پارافین در این صنعت استفاده می کردند که به آن اسلک وکس گفته می شود. ارزش این ماده هر روزه به دلیل فعالیت های تولیدی، بازرگانی و بازاریابی بالاتر می رود.

به شکلی که گستردگی تولید و پخش پارافین در سطح کشور موجب شد، تا در کمترین زمان چیزی حدود 120 واحد تولید پارافین در سطح کشور تاسیس شود. در حقیقت این صنایع مخازن پالایشگاه های تولید روغن را تخلیه کرده و این ضایعات را به محصولاتی با ارزش تبدیل می کنند.

گستردگی پخش پارافین در ایران
گستردگی پخش پارافین در ایران

فروش و پخش پارافین جهت تولید انواع شمع

پارافین ها در دسته مواد اولیه ای قرار می گیرند که کارخانه جات تولیدی بسته به نیاز مشتری آن را در انواع مختلف پارافین صنعتی، بهداشتی و خوراکی تولید می کنند. هر کدام از این پارافین ها کاربرد متفاوتی دارند اما در حالت کلی عمده کاربرد پارافین در صنایع شمع سازی برای تولید انواع شمع های تزئینی و کاربردی استفاده خواهد شد.

پارافین ها بسته به نوع تولید دارای درصد روغن های متفاوتی هستند، اما مرغوب ترین پارافین مورد نیاز در صنایع شمع سازی باید از 3 تا 5 درصد روغن برخوردار باشد. در صورتی که قصد تولید شمع های ژله ای را دارید باید از پارافین های ژله ای استفاده کنید.

فروش و پخش پارافین جهت تولید انواع شمع
فروش و پخش پارافین جهت تولید انواع شمع

پخش پارافین عمده ای از کارخانه

پارافین های مورد نیاز در تولید شمع های تزئینی و کاربردی در سطح کشور معمولا تولید داخلی بوده و برای تهیه آن می توان به مرکز فروش پارافین شمع سازی مراجعه کرد. پارافین های مورد نیاز در این صنعت با روغن 1 تا 3 درصد و 3 تا 5 درصد مناسب بوده و می توان آن را از شرکت های مختلفی خریداری نمود.

اما در صورتی که قصد دارید پارافین مورد نیاز خود را با قیمت پایین تری خریداری کنید، می توانید این محصول را به صورت عمده از کارخانه های تولید پارافین سفارش دهید. بسته های سفارشی این مراکز بر اساس نوع نیاز مشتری در اندازه های تعیین شده و با درصد روغن مشخص به مشتریان عرضه خواهد شد.

پخش عمده بهترین نوع پارافین جامد به کل کشور
پخش عمده بهترین نوع پارافین جامد به کل کشور

تامین کننده برتر پارافین به صورت اینترنتی

فروشگاه های مختلفی در سطح کشور وجود دارند که در زمینه پخش انواع پارافین ها در ایران جزو برند های صاحب نام به شمار می آیند. همان گونه که می دانید رعایت اصول کلی پارافین سازی از جمله درصد روغن، کیفیت ظاهری و شفافیت پارافین مصرفی تاثیر مستقیمی بر شمع های تولید شده، با استفاده از این ماده خواهد داشت. به همین منظور ضروری است که مواد اولیه پارافین از برند معتبری تهیه شود.

خرید اینترنتی پارافین یکی از بهترین راه های ارتباطی میان خریدار و فروشنده است که می توان با استفاده از آن بدون محدودیت مکان و زمان خرید خود را از بهترین تامین کنندگان پارافین انجام داد.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا