پارافین

تولید کننده پارافین جامد | بیشترین صادرات پارافین

فروش بدون واسطه از تولید کننده پارافین | خرید عمده پارافین با بهترین نرخ فروش | بیشترین میزان صادرات پارافین | فروش عمده پارافین جامد به قیمت صادراتی

تلفن شرکت آراد

از آنجایی که ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت خام در جهان است، تولید کننده پارافین در ایران با دسترسی به منابع فراوان، توانایی رقابت بالایی با تولیدکنندگان خارجی دارد.

تولید کننده پارافین و بیشترین صادرات پارافین به کشورهای همسایه

در سال های گذشته، صادرات پارافین یکی از فعالیت های بسیار سودآور و به صرفه برای تولیدکننده پارافین در ایران بوده است. بالا رفتن قیمت ارز، تفاوت قیمت پارافین در داخل و خارج کشور را زیاد کرده و تولیدکنندگان با صادرات پارافین سود سرشاری به دست می آورند.

در سال های اخیر کارخانه تولید پارافین اصفهان با داشتن سهم عمده ای از میزان صادرات پارافین ایران به کشورهای همسایه، یکی از بازیگران اصلی این صنعت به شمار می رود. در سوی مقابل کشورهای آذربایجان، افغانستان، پاکستان و ترکیه اصلی ترین مشتری های پارافین ایرانی در بین کشورهای همسایه هستند.

تولید کننده پارافین و بیشترین صادرات پارافین به کشورهای همسایه
تولید کننده پارافین و بیشترین صادرات پارافین به کشورهای همسایه

فروش پارافین از تولید کننده پارافین

تولید کنندگان پارافین در کنار در نظر گرفتن سهم پارافین صادراتی باید به بازار داخل کشور نیز توجه داشته باشند و بازار اصلی خود را از دست ندهد. در شرایط پر تلاطم و زمانی که مخاطرات مختلف به وجود می آید، بازارهای داخلی همیشه در دسترس خواهند بود و به ادامه فعالیت تولیدکننده پارافین کمک خواهد کرد.

تولیدکنندگان با فروش پارافین با نرخ پایین تر از پارافین صادراتی، ولی با همان کیفیت، سعی در حفظ بازار داخلی و رقابت با رقبای خارجی دارند. فراهم کردن شیوه های مختلف فروش و ارسال به تمام نقاط کشور از دیگر خدمات تولیدکنندگان پارافین است.

تولید پارافین تخته ای
فروش عمده ای پارافین

تولید کننده پارافین جامد با بالاترین ظرفیت تولید

بسیاری از شرکت های تولیدکننده پارافین با راه اندازی خط تولید پارافین برای گریدهای مختلف، پارافین جامد، مایع، اسلک مایع و فوتس اویل را تولید می کنند. با این وجود همواره متقاضیان پارافین جامد بیشتر از سایر گریدها بوده و به همین خاطر بیشترین ظرفیت تولید شرکت های تولیدی به تولید پارافین جامد اختصاص می یابد.

دلیل تقاضای بیشتر پارافین جامد، کاربردهای بسیار زیاد این گرید در صنعت است. کیفیت پارافین جامد بر اساس نوع استفاده متفاوت بوده و در نتیجه قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از اخرین قیمت پارافین جامد می توانید به وبسایت شرکت های تولیدکننده مراجعه کنید.

تولید کننده پارافین جامد با بالاترین ظرفیت تولید
تولید کننده پارافین جامد با بالاترین ظرفیت تولید

نحوه تولید پارافین

برای تولید پارافین باید از ماده اولیه ای به نام اسلک وکس استفاده می شود. نحوه تولید پارافین به این گونه است که ابتدا با استفاده از کریستالیزاسیون، قسمت روغن اسلک وکس حذف می گردد. برای این کار پس از گرم کردن اسلک وکس، آن را با چند حلال مخلوط کرده و سپس سرد می کنند. هنگام سرد شدن این محلول، موم از محلول خارج شده و روغن باقی می ماند. با تقطیر حلال های اضافه شده، موم محصول و روغن پایه به دست می آید. در این فرآیند هرچه روغن کمتری در موم پارافین وجود داشته باشد، تصفیه بیشتری صورت گرفته است.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا