پارافین

پارافین جامد یک درصد را از کجا بخریم؟

خرید پارافین جامد یک درصد از تامین کننده معتبر و مطمئن از مهم ترین مواردی که در تهیه این فرآورده نفتی باید مد نظر قرار داد. آراد با چندین سال اعتبار و تجربه بهترین قیمت فروش این محصول را عرضه می کند.

تلفن شرکت آراد

همان گونه که می دانید پارافین در دسته مواد نفتی قرار گرفته است که به صورت مایع و جامد تولید خواهد شد. پارافین ژله ای که با نام واکس پارافین شناخته می شود، از دیرباز برای تولید شمع مورد استفاده قرار می گرفته است.

پارافین جامد یک درصد چیست؟

در واقع به پارافین هایی که به شکل جامد تولید می شوند، موم، واکس و جامد اطلاق خواهد شد. این ماده در دمای عادی اتاق به صورت جامد بوده و در دمای 37 درجه سانتی گراد ذوب می شود. پارافین جامد با استفاده از نفت، زغال سنگ و یا سنگ های نفتی تولید خواهد شد که از تلفیق مولکول های هیدروکربن اشباع موجود در 20 تا 40 اتم کربن تشکیل می شود. این ماده از نظر شکل ظاهری کاملا بی مزه، بی بو و بی رنگ است که از نقطه ذوب پایینی برخوردار بوده که رنگ آن نیز بسته به روغن مصرفی و شفافیت آن متغییر خواهد بود.

پارافین جامد یک درصد چیست؟
پارافین جامد یک درصد چیست؟

مرکز معتبر خرید پارافین جامد یک درصد

مراکز مختلفی نسبت به فروش پارافین جامد اقدام می کنند، اما موارد متفاوتی می تواند در خرید پارافین مهم و تاثیر گذار باشد که اصلی ترین آن کاربری محصول مورد نظر است. در واقع میزان کیفیت پارافین جامد یک درصد بر اساس کاربرد آن در صنایع متفاوت تعیین خواهد شد.

در صورتی که قصد خرید پارافین وکس را در سر دارید، باید ابتدا نوع کاربرد آن را مشخص کنید. به عنوان مثال انواع پارافین شمع سازی باید دارای میزان روغن کمتری تری نسبت به سایر صنایع باشد. این موارد می تواند در تعیین قیمت و کیفیت محصول مورد نظر ثاتیر گذار باشد. به همین منظور بهتر است مراکز معتبر را برای خرید محصول خود انتخاب کنید.

مرکز معتبر خرید پارافین جامد یک درصد
مرکز معتبر خرید پارافین جامد یک درصد

کاربردهای پارافین جامد یک درصد

یکی از رایج ترین مصارف پارافین های جامد یک درصد در تولیداتی همچون شمع سازی بوده که بر اساس اطلاعات به دست آمده، تهیه انواع پارافین شمع سازی گاهی اوقات برای کاربران دشوار است و همواره این افراد برای خرید پارافین با کیفیت بالا و قیمتی مناسب دچار مشکل خواهند شد.

به علت پایین بودن ناخالصی در ساخت شمع های مجلسی، این نوع محصولات قابلیت ترکیب با رنگ های مختلف را به صورت قالبی خواهد داشت. پارافین های جامد بر اساس میزان چربی به دسته های متفاوتی تقسیم بندی می شوند، که نوع جامد یک درصد آن به دلیل نداشتن بو و دود بیشتر برای صنایع شمع سازی مورد استفاده قرار می گیرد. به هر میزان که پارافین شما رنگ روشن و سفید و البته شفاف تری داشته باشد، کیفیت آن بالا تر است.

کاربردهای پارافین جامد یک درصد
کاربردهای پارافین جامد یک درصد

بهترین روش خرید عمده پارافین

همان گونه که می دانید پارافین های مایع و جامد در حوزه های مختلف صنعتی، بهداشتی و خوراکی مورد استفاده عموم مردم به ویژه تولید کنندگان قرار می گیرند. به همین منظور، مراکز پخش این ماده اولیه، شرایطی را ترتیب داده اند تا کاربران بتوانند محصول مورد نظر خود را به صورت عمده و یک جا با هزینه ای مناسب خریداری کنند.

قیمت پارافین مایع مرغوب به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد تا حدودی بیشتر از نمونه های دیگر آن است. فروش اینترنتی می تواند بهترین روش خرید عمده پارافین به حساب بیاید، چون شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی مختلف، بهترین پارافین را با نازل ترین قیمت خریداری کنید.

به این مقاله امیتاز دهید.

5 / 5. مشارکت کنندگان 1

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا