پارافین

قیمت پارافین جامد | عرضه انواع پارافین جامد

ارزانترین قیمت خرید پارافین وکس جامد را از سایت آراد بخواهید. این محصول در تناژ مختلف در این سایت به صورت سراسری به فروش می رسد.

تلفن شرکت آراد

یکی از ترکیبات هیدروکربنی سیر شده است که در آن تمامی مولکول ها به سادگی با یکدیگر پیوند بر قرار کرده اند. در حقیقت مشخصه این هیدروکربن ها اتصال اتم های کربن موجود در آن است. این هیدروکربن های پارافینی را در اصطلاح آلکان می خوانند.

قیمت پارافین جامد | کاربردهای صنعتی پارافین جامد

پارافین ها یکی از محصولاتی هستند که طی فرآیندی مشخص، از موادی همچون نفت خام استخراج می شوند. این نوع از محصولات بسته به نوع نیاز مشتری به دسته های مختلفی از جمله پارافین مایع و جامد تقسیم بندی می شوند. علاوه بر آن هر کدام از این پارافین ها زیر شاخه های متفاوتی دارند که بر اساس آن قیمت خرید پارافین مشخص می شود.

یکی از پر کاربرد ترین نمونه های این ماده اولیه، نوع صنعتی آن است که در اکثر موارد به عنوان روان کار در ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن پارافین جامد صنعتی در صنایع دیگری همچون تولید کبریت، دافع رطوبت، جوهر رنگ های سولید، جلوگیری از اکسیداسیون فولاد و … قابل استفاده است.

فروش عمده پارافین کریستال با بهترین قیمت و بدون واسطه

قیمت خرید عمده پارافین جامد

پارافین جامد یکی از عمده محصولات شرکت های پتروشیمی است که بر اساس نیاز در انواع مختلف با درصد های روغن متفاوت تولید می شوند. در خرید پارافین مرغوب عوامل متعددی ممکن است تعیین کننده قیمت پارافین باشند که از جمله آن می توان به گرید مصرفی، درصد روغن، وزن محصول، دمای ذوب و میزان خرید اشاره کرد.

طبیعتا در صورتی که خرید پارافین وکس به شکل عمده انجام پذیرد، قیمت تمام شده پایین تری دارد. در واقع فروشنده، درصد سود خود را در محصولاتی که به صورت عمده عرضه می کند، پایین تر می آورد. چرا که با این کار هم مشتری نسبت به خرید راغب می شود و هم فروشنده میزان بیشتری از محصول را به فروش می رساند.

تولید و فروش عمده پارافین

تولید و پخش پارافین جامد درب کارخانه

پارافین های جامد بر خلاف نوع مایع که در پیت های لیتری به فروش می رسند، به شکل قالبی و کیلویی به مشتریان عرضه خواهد شد. همان گونه که می دانید امروزه پارافین ها کاربرد گسترده ای دارند و از آن ها در صنایع متفاوتی همچون دارو سازی، بهداشتی، خوراکی، هنری و … استفاده خواهد شد.

در این میان عواملی همچون کیفیت این ماده اولیه می تواند تعیین کننده میزان مرغوبیت محصول تولید شده با استفاده از پارافین باشد. به همین منظور کارخانه ها شرایطی را به وجود آورده اند، تا خریدار بتواند پارافین مورد نیاز خود را مستقیم از کارخانه تهیه کند.

تولید و پخش پارافین جامد درب کارخانه
تولید و پخش پارافین جامد درب کارخانه

قیمت فروش انواع پارافین بدون واسطه

همان گونه که می دانید عوامل متعددی در قیمت نهایی پارافین ها تاثیر گذارند که از جمله آن می توان به کیفیت محصول، تاثیر نوسانات ارز، وزن پارافین، گرید مصرفی و … اشاره کرد. اما در این میان یکی از مواردی که می تواند بیش ترین تاثیر را در کاهش قیمت پارافین ها به وجود بیاورد، حذف واسطه گرایی و خرید مستقیم فرآورده از مراکز تولید است.

بر این اساس می توان گفت که بهترین راهکار برای کاهش قیمت پارافین شمع سازی و دیگر انواع آن خرید مستقیم از کارخانه ها است که فرآورده خود را به شکل اینترنتی به فروش می رسانند.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا