وازلین

قیمت وازلین صادراتی گرید دارویی و بهداشتی

خرید وازلین به قیمت وازلین صادراتی در گرید های دارویی و بهداشتی به صورت عمده و بشکه ای در سایت آراد مدتهاست که میسر شده است. شما خریداران عمده وازلین می توانید تنها با یک تماس تمام مراحل خرید و تحویل سفارش خود را طی کنید.

تلفن شرکت آراد

وازلین فرآورده نفتی می باشد و در گریدهای مختلفی ساخته می شود. گریدهای وازلین عبارت است از؛ وازلین بهداشتی و آرایشی، وازلین دارویی، وازلین صنعتی. مسلماً وازلین دارویی به دلیل کاربرد و استفاده نیاز به مواد اولیه مرغوب دارد و طبیعتاً قیمت آن نیز نسبت به دو نوع دیگر بیشتر می باشد. صادرات وازلین در کشور بسیار رایج می باشد، تولید کنندگان با ارائه محصول با قیمت مناسب و صادر آن به دیگر کشورها سعی در جلب رضایت مشتریان خارجی دارند.

قیمت وازلین صادراتی گرید دارویی

فروش عمده وازلین گرید دارویی که استانداردهای خاصی را دارند در کشور رواج دارد، وازلین دارویی در تولید پمادهای سوختگی، لوسیون های درمانی، کرم های استریل کننده، … کاربرد دارد. وازلین دارویی باید از موادی تهیه شود که هیچ گونه آلودگی و مواد حاوی پاتوژن را نداشته باشد. همچنین برای داشتن قدرت چسبندگی به زخم ها حتماً باید در فرمولاسیون تولید آنها از چربی و روغن استفاده شود.

تولید وازلین گرید دارویی قدری حساس تر می باشد، از این جهت قیمت وازلین صادراتی گرید دارویی مقداری بیشتر از انواع دیگر می باشد. استفاده و خرید وازلین گرید دارویی که طبق استانداردهای خاصی تهیه شده باشد زیاد می باشد.

قیمت وازلین صادراتی گرید دارویی
قیمت وازلین صادراتی گرید دارویی

قیمت وازلین صادراتی گرید بهداشتی

وازلین آرایشی، بهداشتی مصارف و کاربردهای بسیاری زیادی دارد، برخی از این کاربردها عبارت است از:

  • جلوگیری از بروز باکتری های پوستی
  • جلوگیری از ایجاد چین و چروک
  • درمان جوش های سر سیاه
  • خاصیت لایه برداری و پاکسازی پوست

وازلین آرایشی و بهداشتی استفاده های بسیاری دارد، از این رو به جای دیگر روغن ها برای استفاده و ساخت کرم ها و محصولات آرایشی بهداشتی ترجیح داده می شود.

همانطور که اشاره شد وازلین دارویی بیشترین قیمت را در بین گریدهای مختلف وازلین دارد، قیمت وازلین صادراتی بهداشتی از وازلین دارویی پایین تر می باشد همچنین قیمت وازلین صنعتی از دو نوع دیگر کمتر می باشد.

قیمت وازلین صادراتی گرید بهداشتی
قیمت وازلین صادراتی گرید بهداشتی

قیمت وازلین صادراتی به کشور های مختلف

همانطور که اشاره شد صادرات وازلین برای کشور بسیار سودآور می باشد. با توجه به استفاده این محصول در ساخت و تولید کرم ها و محصولات آرایشی بهداشتی نیاز به پخش عمده وازلین وجود دارد. علاوه بر تولید و عرضه با توجه به ذخایر بالای نفت تولید کننده وازلین باید صادرات این محصول را نیز بر عهده بگیرد.

آراد از صادر کننده های با تجربه وازلین به دیگر کشورها می باشد، قیمت وازلین صادراتی بر طبق شرایط و عوامل متعدد آنالیز می شود. نوع وازلین، کیفیت آن، بسته بندی آن نقش های تعیین کننده ای در برآورد قیمت دارند.

قیمت وازلین صادراتی به کشور های مختلف
قیمت وازلین صادراتی به کشور های مختلف

خرید عمده وازلین به قیمت وازلین صادراتی

همانطور که بیان شد قیمت وازلین صادراتی را عوامل مختلفی تعیین می کند. برخی از این عوامل به شرح زیر می باشد:

  • نوع وازلین
  • نوع بسته بندی محصول
  • مواد اولیه به کار رفته
  • میزان حجم درخواستی
خرید عمده وازلین به قیمت وازلین صادراتی
خرید عمده وازلین به قیمت وازلین صادراتی

همچنین عوامل دیگری علاوه موارد بالا در تعیین قیمت وازلین ایرانی تاثیر گذار است که مربوط به وضعیت ارز و قیمت حامل های انرژی می باشد. تولید کنندگان قیمت های وازلین صادراتی نسبت به فروش عمده وازلین بهداشتی را کمتر در نظر می گیرند تا بتوانند وضعیت صادرات را کنترل کنند و همواره رضایت مشتریان خارجی را در نظر دارند.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا