وازلین

تولید وازلین اصل | مشخصات وازلین بهداشتی

تنها عرضه کننده وازلین اصل با گرید بهداشتی در سایت آراد مفتخر به خدمت رسانی به شما خریداران عزیز است. در این سایت vaseline با بهترین مشخصات و آنالیز به فروش می رسد.

تلفن شرکت آراد

وازلین نوعی ماده کاربردی است که در امور روزمره انسان ها به کار گرفته می شود. این محصول از آن جایی که طرفداران بسیاری دارد بسیاری از سودجویان اقدام به ساخت نوع تقلبی آن به منظور کسب درآمد بیشتر می نمایند.

چند ویژگی وازلین اصل

شناخت ویژگی های وازلین اصل کمک می کندکه افراد قادر باشند بهترین نوع آن را بدون کوچک ترین زیان مالی تهیه کنند. همچنین گرید دارویی و بهداشتی این محصول چنانچه تقلبی باشد باعث می شود که به جسم مصرف کننده آسیب های جبران ناپذیری وارد شود.

چند ویژگی وازلین اصل
چند ویژگی وازلین اصل

برخی از ویژگی های وازلین اصل

  • وازلین اصل را تنها می توانید از داروخانه ها و فروشگاه ها یا مراکز تولیدی معتبر تهیه کنید.
  • بسته بندی و مشخصات حک شده بر روی بسته بندی کالا با نوع تقلبی آن کاملاً متفاوت است.
  • چنانچه گرید بهداشتی محصول باشد میزان عطر محصول متغیر می باشد. نوع تقلبی برای آن که بوی نامطبوع ناخالصی گرفته شود از عطر بیشتری برخوردار است به همین علت ممکن است حساسیت زا باشد.
برخی از ویژگی های وازلین اصل
برخی از ویژگی های وازلین اصل

وازلین اصل بهداشتی چه مشخصات فیزیکی دارد؟

در شرکت تولیدی ما وازلین بهداشتی اصل با کمک مرغوب ترین متریال با بالاترین کیفیت تولید و به عرضه مشتریان می رسد. چنانچه مشتریان بخواهند به خرید اینترنتی گرید بهداشتی، دارویی محصول بپردازند با مشکلات بسیاری در این زمینه رو به رو می شوند بنابراین بایستی بتوانند در کنار شناخت سایت معتبر محصول اصل را نیز شناسایی کنند.

  • محصول از لحاظ فیزیکی با توجه به ویتامین های مدخل دارای بسته بندی متنوعی می باشد.
  • بارکد رسمی شرکت و کشور مربوطه بر روی جلد آن حک شده است.
  • دارای ظاهری سفید و شفاف است.
  • حالت جامد دارد و در برابر حرارت ذوب می شود.نحوه تشخصیل وازلین اصل بهداشتی دارویی

برای خرید وازلین از گرید دارویی بهداشتی لازم است به تمامی مشخصات آن توجه شود و چنانچه خرید اینترنتی است بسته بندی محصول مورد نظر را با محصولات موجود در چندین سایت دیگر مقایسه کنید و در معتبر ترین سایت را جهت تکمیل خرید انتخاب کنید. بارکد محصول، برچسب استاندارد، رنگ بسته بندی، نوع بسته بندی، حالت درونی محصول و…. اصل یا تقلبی بودن آن را مشخص می کنند

عوامل موثر بر قیمت تمام شده وازلین اصل

عوامل موثر بر قیمت تمام شده وازلین اصل 

در قیمت فروش وازلین عوامل بسیاری نظیر، کیفیت محصول، حجم خرید، فاصله مرکز خرید با مشتری، نوع خرید و… اثر گذار است برای مثال ممکن است یک مشتری در خارج از کشور باشد اما به علت آن که محصولات صادراتی ارزان قیمت را خریداری می کند متحمل به برداخت بهای کمتری نسبت به مشتری داخلی شود. محصولات اینترنتی تخفیفات مدت دار بسیاری را شامل می شوند که اگر مشتری در این بازه زمانی خرید خود را انجام دهد از مزایای 20 تا 70 درصد تخفیف بهره مند می شود.

به این مقاله امیتاز دهید.

0 / 5. مشارکت کنندگان 0

(نجفی) راه های ارتباطی:
شماره تماس شماره موبایل: 09123456279
واتساپ شرکت آراد واتساپ: جهت ارسال پیام کلیک کنید
کانال تلگرام کانال تلگرام: MedicArad@
ایمیل پست الکترونیکی: info@aradmedic.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا